NOWE KREMATORIUM WE WROCŁAWIU

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość usług, a naszymi referencjami długoletnie doświadczenie.


Zakład Usług Pogrzebowych Archon we Wrocławiu wykonuje zarówno pochówki w sposób tradycyjny, jak i poprzez kremacje zwłok. Nowoczesny cmentarz komunalny z kompletną infrastrukturą zapewnia godny i uroczysty przebieg ceremonii pogrzebowych a także kremacji. Filia naszego Zakładu Usług Pogrzebowych Archon mieści się na terenie kompleksu cmentarza komunalnego przy ulicy Kiełczowskiej 90, gdzie mieści się nowe krematorium (kolejne otwiera niedługo firma Gloria).
Spopielanie ciała odbywa się w trumnie drewnianej lub ekologicznej tekturowej, w temperaturze ponad 1000 ∨dm;C. Cykl kremacyjny trwa do 2 godzin, po którym następuje proces studzenia prochów zmarłego a następnie ich złożenie do urny, która jest przekazywana rodzinie zmarłego lub zakładowi pogrzebowemu wraz ze Świadectwem Kremacji.
Przed dokonaniem kremacji zwłok, rodzina ma możliwość pożegnania się z bliską osobą w kaplicy zakładu pogrzebowego Archon przy otwartej trumnie lub dokonać identyfikacji. Po pożegnaniu lub identyfikacji osoba zmarła zostaje przewieziona do krematorium, gdzie następuje jej spopielenie.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.


  Nowe krematorium we Wrocławiu

  ADRES

  A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich - Warzywoda s.c.

  ul. Kiełczowska 90
  51-315 Wrocław

  NIP: 895 190 13 91
  Regon: 020659723

  Nowe krematorium we Wrocławiu

  E-MAIL

  zaklad@zaklad-pogrzebowy.com.pl